Březen 2012

Příběhy

31. března 2012 v 10:49

It is true

Příběh o rodině žijící již druhým rokem v Londýně. Sourozenci Lucy a Josh, kteří se zapletou do problémů, které má na svědomí parta lidí z jejich školy. Lucy, jako o dva roky mladší, tedy čtrnáctiletá slečna, musí poslouchat Joshe, který by na ni nikdy nedal dopustit. Jak se s problémy vypořádají? Bude Lucy v pořádku? Jak se urovnají vztahy mezi jejich rodiči, kteří už přemýšleli o rozvodu?

Wind

Příběh plný lásky. Nejen té mezi milenci, ale i té mezi otcem a synem, kteří se snad nikdy na něčem neschodli. Když Adam po dvou měsících od doby, kdy se poznali, vyzná Benovi lásku, jejich byť přátelský vztah se jakoby zastaví. Možná by bylo lepší mlčet, Adame? Ben nakonec udělá hromadu věcí, které se Adamovi zdají úžasné, protože Ben je dělá jen kvůli němu. Adam se musí svěřit svému otci s tím, že je gay. Jak se k němu bude otec chovat? Začne Ben s Adamem chodit? Nebo se začnou ignorovat?
(S touhle povídkou chystám velkééé věci! ;) Moje miminko, o které je třeba se starar. A Bena prostě... zbožňuju a proto jsem mu dohodila Adama. ♥)


aneb příběhy, které mají jeden díl. Často jen vyprávění běz zápletky, ale ze srdce...

...ke mně zavítají jen občas, ale někdy se možná stane, že nějakou zveřejním.
Chci (povídka)

30. března 2012 v 20:02 psací chutě
Vzpomínky na události, které se stali před napsáním této povídky jsou úplně jiné, než o čem povídka je. Byla jsem zrovna zamilovaná, nicméně v tom období jsem napsala podobných povídek víc. Ironie? :).

Chci vidět tvoje oči, ve kterých jsem uměla bez problémů číst. Byl jsi pro mne jako otevřená kniha, milovala jsem tvůj pohled během zamilovaných rozhovorů. Já na to nikdy moc nebyla. Romantika? Samozřejmě, ale nic se nemá přehánět. Vždy, když jsem se do tvých čokoládových očí podívala, věděla jsem, jak se cítíš, jak ti je, na co myslíš, co chce nebo jestli mi lžeš.

ahoj, já jsem Bee M.

30. března 2012 v 17:07 Bee Maybe
Po chvilce rozhodování jsem založila nový blog. Ze starého utekla. Těší mne, jmenuji se Bee Maybe.
:)