Chci (povídka)

30. března 2012 v 20:02 |  psací chutě
Vzpomínky na události, které se stali před napsáním této povídky jsou úplně jiné, než o čem povídka je. Byla jsem zrovna zamilovaná, nicméně v tom období jsem napsala podobných povídek víc. Ironie? :).

Chci vidět tvoje oči, ve kterých jsem uměla bez problémů číst. Byl jsi pro mne jako otevřená kniha, milovala jsem tvůj pohled během zamilovaných rozhovorů. Já na to nikdy moc nebyla. Romantika? Samozřejmě, ale nic se nemá přehánět. Vždy, když jsem se do tvých čokoládových očí podívala, věděla jsem, jak se cítíš, jak ti je, na co myslíš, co chce nebo jestli mi lžeš.


Chci cítit tvůj dech na mém krku. Bylo to tak úžasné, bylo ticho, které rozbíjelo naše zrychlené dýchání a vzdychání. To, co jsem chtěla, jsem klidně nechala být, milovala jsem, když jsi mi dýchal na krk a proto jsem mlčela a vychutnávala si to. Vydychaný vzduch, tma, malá místnost a parfém. Těžký laciný parfém, pořád ten samí. Zase tvůj výdech. Výdech, výdech...

Tvoje ruka na mém stehně. Každý pohyb jsem si užívala, měl jsi neuvěřitelně jemné ruce a já zavírala oči i při hlazení přes džíny. Seděla jsem vedle tebe, nohy hozené přes tvé a tvá ruka se buď proplétala s mou, nebo byla položená na mém stehně a jemným pohybem palce jsi mě šimral.

Chci zase slyšet tvůj smích. Přivřené oči, dokonalé zuby, po chvilce ruka před pusu. Začáteční smích se změnil na pět vteřit ticha a ty ses jen houpal do rytmu smíchu ostatních, potom ses nadechl a začal ses smát znovu. Nikdy by se nestalo, že by sis zapomněl protřít oči po tom, co ses dosmál.

Chci, aby ses vrátil. Jsi tisíce kilometrů ode mě.

Miluji tě.

Chci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 7. dubna 2012 v 17:25 | Reagovat

To je nádherné. Jak je krásné být zamilovaný(á).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama