Příběhy

31. března 2012 v 10:49

It is true

Příběh o rodině žijící již druhým rokem v Londýně. Sourozenci Lucy a Josh, kteří se zapletou do problémů, které má na svědomí parta lidí z jejich školy. Lucy, jako o dva roky mladší, tedy čtrnáctiletá slečna, musí poslouchat Joshe, který by na ni nikdy nedal dopustit. Jak se s problémy vypořádají? Bude Lucy v pořádku? Jak se urovnají vztahy mezi jejich rodiči, kteří už přemýšleli o rozvodu?

Wind

Příběh plný lásky. Nejen té mezi milenci, ale i té mezi otcem a synem, kteří se snad nikdy na něčem neschodli. Když Adam po dvou měsících od doby, kdy se poznali, vyzná Benovi lásku, jejich byť přátelský vztah se jakoby zastaví. Možná by bylo lepší mlčet, Adame? Ben nakonec udělá hromadu věcí, které se Adamovi zdají úžasné, protože Ben je dělá jen kvůli němu. Adam se musí svěřit svému otci s tím, že je gay. Jak se k němu bude otec chovat? Začne Ben s Adamem chodit? Nebo se začnou ignorovat?
(S touhle povídkou chystám velkééé věci! ;) Moje miminko, o které je třeba se starar. A Bena prostě... zbožňuju a proto jsem mu dohodila Adama. ♥)


aneb příběhy, které mají jeden díl. Často jen vyprávění běz zápletky, ale ze srdce...

...ke mně zavítají jen občas, ale někdy se možná stane, že nějakou zveřejním. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 inter-slawia inter-slawia | Web | 31. března 2012 v 10:56 | Reagovat

nechceš pomoct s nastavenim toplistu ? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama