Blogovací

25. dubna 2012 v 12:45

Blogovací

Víte, pro Vaši bezpečnost vás musím upozornit, ževětšina mých povídek je slash (zjednodušeně jde říct, že mají homosexuální podtext). Kdyby to vaše tělo (především žaludek) nevydržel, bylo by dobře opustit můj blog dříve, než mi na kobereček vrátíte oběd. Komu to ovšem nevadí nebo to je schopen tolerovat, nechť zůstane a užije si příjemnou zábavu :D :o))

Autorka :)

Blog vlastní nepochopená Bee Maybe. Odkaz na článek o mně najdete v horním boxu (Bee M.). Jsem 14tiletá slečna navštěující základní školu. Bydlím kdesi v JIhočeském kraji a nejraději ze všeho píši povídky, články a občas se mi nevyhnou ani básničky.

Autorské právo

To, co napíšu a uveřejním na internetu, by mělo zůstat jen tam, kam jsem to sama vložila. To znamená, že moje povídky (ani jinu tvorbu) nekopírujte. Zabijím a mučím na to ;o) Pokud chcete nějakou mou povídku nebo jiné dílo zveřejnit u sebe na blogu nebo ji někam poslat, musíte se mě samozřejmě zeptat a k dílu připsat mé jméno (Bee Maybe) a blog (jetotezky.blog.cz), každopádně pokud budete mít kvalitní blog, většinou říkám ano.

Jak se mi můžete ozvat?

Kontakt na mě: E-mail - bee-maybe@seznam.cz
ICQ - 640155896

Dotazy

Zeptat se na cokoliv, pokecat si, upozornit na chybu atd. můžete vlastně pod jakýmkoliv článkem, ale tady by mi to vyhovovalo asi nejvíc. :) Hlasování a ty další tomu podobný věci si strčte do prdele. :o)

Poděkování

Standovi za úžasnou podporu při psaní povídek a taky za to, že mě snad jedinej chápe. A já zase jeho (doufám). Takže DĚKUJI!
Děkuji Atze za neobvyklý holčičí konZERVAce i konverzace, protože já tady nikoho jako ona nemám. :)
A ještě děkuji Peterovi, za všechny rozhovory n a icq i facebooku. Nu což, jsi éro, jako já. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama