Wind - úvodní kapitola

25. dubna 2012 v 13:54 | BM |  Wind
Úvodní kapitola Wind :) Musim vás upozornit, že pokud nemáte rádi slash téma, tak skončete už tady, já jsem prostě stará úchylačka, tak... :) Příjemné počtení :) Bee M.

* * *
"Dobré odpoledne," zívl Adam a bez toho, aby otevřel oči, se v pohodlné posteli protáhl.
"Vstávej, Adame!" zasyčel Marc a hodil po Adamovi s úsměvem polštář.
"Cože? Už?" zamžoural očima blonďák a pomalu se posadil na Marcovu postel. Ostatní, kteří se včera večer napili až moc a spali tady, byli buď na odchodu nebo už byli dávno pryč.
"Přijede Ben," vysvětlil Marc, "a my s Liamem mu chceme jet na nádraží naproti. Jede vlakem, protože svoje auto má v opravně. Audi RS8, mimochodem. Takže musíš domu,"
"Ben?"
"Neznáš…"
"A odkud ho znáš ty?" zamrkal rozespalýma očima Adam a znovu se zavrtal pod přikrývku.
" Myslím, že… Jeho otec je velmi podstatná osobnost, v podsvětí, psal jsem o něm krátký článek v práci do novin a Ben, který tam měl pracovat, se začal vyptávat," povzdechl a zasmál se, " Já vůbec nevěděl, že to je jeho otec, ale on mi to potom řekl. Takže všechny špatné věci jsem smazal a článek stejně vydal. Potom mě se s svým otcem seznámil. Nejlepší týpek, kterýho znám!"
"Oh," naslouchal Adam, "asi jsou bohatí, co?"
Marc přikývl. "Mají všechno. Hlavně Ben. Ale není rozmazlený. Jen sebevědomí a chvíli mu trvá, než dá najevo své city, působí tajemně, no… myslím, že by se ti líbil." Usmál se a koukl na Adama. Ten si zasunul pramen jeho blond vlasů za ucho a také se pousmál. "A jinak - řekl jsi už otci o tom -"
"Ne, Marcu, táta nemůže vědět, že jsem gay. On… on vždycky chtěl, abych byl právník, nebo tak něco, a vždycky nesnášel homosexuály," povzdechl a lítostně se koukl na Marca.
"Studuješ právníka! Takže si můžeš dovolit být teplej!" zasmál se Marc a naznačil svou pěstí ránu do Adamova ramene. Ten se taky zasmál: "Jo, Marcu, tobě se to říká, vaši Liama přijali úplně v pohodě. Kdyby tady alespoň byla máma, tátovi by to vysvětlila…"
"Tak mu to řekni až po tom, co najdeš nějaký vážný vztah. Teď to stejně nemá cenu. Když ho rovnou se svým klukem seznámíš -"
"…tak to nebude lepší. Sakra, Marcuuuuuuuuu!" řekl smutně a vložil svou hlavu do dlaní a při vyslovování kamarádova jména změnil hlas na maminkovský.
"Buď muž." Obrátil oči v sloup Marc. Obleč se, Liam tě odveze domu," usmál se.
"Hm…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 25. dubna 2012 v 16:07 | Reagovat

Maminkovskej... jak to zní? :D

2 Miška Miška | Web | 26. dubna 2012 v 20:27 | Reagovat

Píšeš krásně! :)

3 LIŠÁK LIŠÁK | Web | 7. května 2012 v 23:54 | Reagovat

Užasné. Ale vždy to víš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama