Květen 2012

Don´t say.

19. května 2012 v 17:46 Bee Maybe
Jsem prostě taková. :) Táta mě zmlátil. Notor prostě. Škoda že na týhle fotce to neni vidět. :) Jinak se omlouvám že jsem tady teď chvíli nebyla, budu se snažit.. :)


Jde o to

7. května 2012 v 10:56 životní
Strapo. Moja Reč.

Máte něco (nebo někoho), co vás udržuje nad vodou? Myslím, že je dobře mít třeba zpěváka nebo vzor, který tě nad tou hladinou podrží. Já mám hudbu celkově. Nejvíc? Strapo a Moja Reč. Ti/ypuju, že většina z vás jsou rockový děti, ale taky doufám, že máte dost velkej mozek na to, abyste pochopily názory ostatních.

Jde o to, že si můj otec myslí, že jsem zase začala fetovat. Jakože hodně. Protože nejspíš ví, že hulim trávu až moc a čáru si taky někdy dám. Ale někdy, jenom někdy, občas. Nevěří mi. V těhlech chvílích, když jsem doma a nemůžu u sebe mít L., mi pohámá právě hudba. Když jsem začínala poslouchat rap atp, tak nejdřív jsem poslouchala jenom Strapa. Potom se to rozšířilo (jen na ty dobrýýý ;P) a já poslouchala hip-hop pořád. Je jedno jestli sluchátka nebo cokoliv, jde o to, že v hudbě většinou máš něco pochopit. Především v rapování. Ty lidi ti chtějí něco říct, a nejenom Tobě. Svůj názor, tak nějak. Víš, špatně se to popisuje, ale jde o to, že hudbu poslouchám, když jsem štastná, smutná, zhulená, ospalá, nemocná, nešťastná, nervózní, když se potřebuju uklidnit,...

Pohámá mi s tolika problémama.

Tolik lidí, co obdivuju...

Jako třeba Strapo. :) Moja Reč. Ektor, Rest, Tafrob, a vlastně všichni z Ty nikdy. A Majk... :) A je jich ještě hrozně moc. :)